» About us
  • Working hours: Saturday to Monday from 9 am to 5 pm

درباره ما

.شرکت فور گلیمرز فعالیت خود را از سال 1386در زمینه کشت و صنعت آغاز کرده است 

.در بخش کشت این شرکت اقدام به احداث و بهره برداری ازیک واحد گلخانه صنعتی نمود

این گلخانه طبق استانداردهای عملیاتی و علمی کشور اسپانیا ساخته شد  و به پرورش محصولات صیفی پرداخت  وکشت آزمایشی این محصولات موفقیت آمیز و مطلوب بود وبا ادامه تولید و رعایت استانداردهای اتحادیه اروپا   موفق  شد محصولات خود را به سایر کشورها از جمله ارمنستان صادر نماید 

در بخش دیگر و با هدف تنوع محصولات تولیدی  به کاشت گیاه آلوئه ورا پرداخته شد و با تولید این محصول و استفاده از مرغوبترین نوع این گیاه امکان تولید ژله و پودر  عصاره این گیاه فراهم گردید و همچنین همزمان به سرمایه گذاری در تبدیل مواد غذایی و تولید محصولات کنسروی در صنعت غذا پرداخت  .

در زمینه استفاده از کود و سم مطابق با محیط زیست و سازگار بر مبنای طبیعت هم فعالیت دیگری از جانب این شرکت بوده که منجر به مشاوره و خرید و فروش انواع کود و سم بر پایه سازگاری با محیط زیست بوده است .  استفاده از بذرهای مرغوب و مورد استفاده در بازار جهانی توسط شرکتهای پیشرو در این صنعت هم اقدام دیگری از سوی این شرکت میباشد . این تجربیات ارزشمند به مدیران این شرکت کمک کرد تا بتوانند با استفاده از این تجربیات به مشاوره تجربی و علمی جهت راه اندازی پروژه های دیگر سرمایه گذاران در این صنعت کمک نمایند . و تا کنون مشاوره ادامه دارد .

در بخش دیگری از فعالیت خود این شرکت اقدام به اخذ نمایندگی فروش از برخی کارخانجات مواد غذایی پرداخت و با ایجاد یک شبکه فروش و مشاوره هم در ارتقای کیفیت محصولات غذایی به برخی کارخانجات همکاری نموده و هم در زمینه فروش محصولات در بازار داخلی پرداخت که این روند تا کنون ادامه دارد .

 اکنون امکان اخذ نمایندگی برخی کارخانجات داخلی برای فروش محصولات در بازارهای صادراتی از اهداف این شرکت قرار گرفته ودر اولین اقدام امکان ارایه و فروش خوراک آبزیان در کشورهای اوراسیا ( آسیای میانه )فراهم گردیده است اکنون خوراک ماهی ارایه شده این شرکت از درجه ممتاز برخوردار است که موجب اعتماد خریداران گردیده است و به   سبب تولید با کیفیت آن امکان ارایه در بازارهای بین المللی نیز فراهم میباشد . 

The crafts

Our motto


Life goes on, whether we like it or not, there are good and bad things, and it is we who have to spend the good and bad days energetically.

Our team


teammm
mahana ebrahimi
Managing Director


team-6
jamal ebrahimi
Managing Director


team-4
reza bayat turk
Managing Director


team-3
reza ebrahimi
Managing Director

متن سربرگ خود را وارد کنید

Translate »